Co Vám může nabídnout Vinařský dům Dominant

 

Penzion Vám nabízí mimořádně velké prostory, uzavřený areál v oblasti rozlehlých vinic s velmi klidným a krásným okolím, ideální pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, školení, teambuildingů, seminářů, kongresů, obchodních jednání a dalších soukromých a společenských akcí.

Kapacita sklepní prostor je až 150 osob. Krom již výše zmíněných zde pořádáme i degustace.
Velký sál o kapacitě až 190 osob je vhodný pro konání svateb, soukromých, společenských či firemních akcí.
Pro firemní školení, semináře či kongresy nabízíme prostory stylové prosklené terasy s kapacitou 30 osob s výhledem do okolní krajiny.
V letním období je připraveno venkovní posezení u grilu.

Nabídka služeb

Pro návštěvníky Vinařského domu Dominant rádi připravíme teplé večeře, bohaté rauty, coffee breaky, řízené degustace a ochutnávky vín Víno Rakvice s. r. o. pro malé i větší skupinky. Degustace vín zahrnuje ochutnávku 6-12 vzorků s odborným výkladem, prohlídku archivního či ležáckého sklepa a starých vinných sudů. Na přání Vám také připravíme teplé i studené pokrmy moravské kuchyně.

Prodej vín

Darovat láhev vynikajícího moravského vína s originální etiketou ve speciálním dárkovém balení je jeden z neotřelých způsobů, jak vyjádřit poděkování rodině, kamarádům, obchodním partnerům, klientům či zaměstnancům. Vaše logo či věnování můžete doplnit na standartní etiketu.

Vinařský dům Dominant je součástí Velkopavlovické vinařské oblasti a je úzce spjat s vinařstvím Víno Rakvice s. r. o., která ve vybraných viničních tratích pěstuje široké spektrum odrůd bílých a červených vín. Vinotéka Vám nabízí celý sortiment vín společnosti Víno Rakvice s. r. o.

Dárkové poukazy na míru

  • Zábava – společenské hry,
  • hudba
  • Půjčovna kol
  • Segway půjčovna